הפעילות שלנו

הפעילות שלנו

עמותת 'רטורנו' פועלת בטיפול בהתמכרויות ובמניעתן בכל שכבות האוכלוסיה מתוך הבנה וניסיון כי מחלת ההתמכרות חוצה מגזרים וקהילות, ומשקיעה מאמצים רבים ביישוג. 

אנחנו מאמינים כי בפעילות המניעה מונעת מהנערים/ות המשתתפים בפעילות להכנס לעולם ההתמכרויות, ונותנת כלים להתמודדות מול אתגרי החיים בפרט בגיל ההתבגרות.

בנוסף, המשתתפים בפעילויות המניעה מקבלים כלים להתמודדות רגשית ויכולת לבקש ולקבל עזרה.

בפעילויות המניעה שלנו המשתתפים בכל שנה למעלה מ – 30,000 משתתפים, תיכונים ובתי ספר, חיילים וקצינים, צוותי הוראה וטיפול מכלל המגזרים באוכלוסיה הישראלית. הפעילויות מתקיימות בקהילת רטורנו בגבעת שמש כמו"כ יש אפשרות לסדנאות והרצאות בתוך בתי הספר/תיכונים/ קהילה. לפרטים נוספים: מרכז מניעה.

כמו"כ, בני משפחות של מכורים, או שיש חשש אולי בן או בת הזוג, הילד/ה המתבגר/ת, או להתיעץ ולעדת על עצמנו יותר, ניתן לקבל פגישת יעוץ אישית ודיסקרטית מאנשי המקצוע של רטורנו.

ברטורנו הטיפול בהתמכרויות ובמכורים חוצה מגזרים ומגדרים, יש ברטורנו מענה מקצועי לטיפול לכלל סוגי ההתמכרויות מתוך הבנה כי מטפלים באנשים ולא בבעיה.   יש קהילות נוער. קהילות בוגרים לנשים ולגברים. ואישפוזית 'אלה' לנשים מגיל 14-30.

המרכז האמבולטורי 'מפגשים' נותן מענה גם למכורים עצמם וכן, טיפול ועזרה לבני/נות הזוג, או הורים לנערים/ות מכורים. ובמרכז יקבלנו את כל הכלים לעזרה בלבן משפחה השרוי במצוקה. 

עמותת 'רטורנו' פועלת ללא כוונת רווח, מעוניינים לתרום? צרו עמנו קשר

אנחנו כאן בשבילכם…

retorno@retorno.org
טלפון:  9056*
פקס: 02-999-8243

מלאו פרטיכם ונשוב בהקדם:

תרום לרטורנו

תרומה באמצעות פייפל
לדרכים נספות לתרום, הקלק כאן.

אנחנו כאן בשבילכם

התקשרו *9056 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן