חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפעילות שלנו

הפעילות שלנו

עמותת 'רטורנו' פועלת בטיפול בהתמכרויות ובמניעתן בכל שכבות האוכלוסייה, מתוך הבנה וניסיון כי מחלת ההתמכרות חוצה מגזרים וקהילות. 

הטיפול בהתמכרויות ובמכורים ב'רטורנו' חוצה מגזרים ומגדרים. יש ב'רטורנו' מענה מקצועי וטיפול בכלל סוגי ההתמכרויות, מתוך הבנה כי אין אדם אבוד, וכי לכל אחד יש את הזכות להחלמה מההתמכרות. העמותה מפעילה קהילות הצעירים, קהילות בוגרים לנשים ולגברים, אישפוזית 'אלה' לנשים בגילאי 14-30 וכן אשפוזית אלון לגברים.

המרכז האמבולטורי 'מפגשים' נותן מענה גם למכורים עצמם וגם לבני/בנות הזוג או הורים לנערים/ות מכורים. ב'מפגשים' יקבלו בני המשפחה את כל הכלים לעזרה לבן המשפחה השרוי במצוקה. 

עמותת 'רטורנו' פועלת ללא כוונת רווח. מעוניינים לתרום? צרו עמנו קשר

אנחנו מאמינים כי פעילות העמותה מסייעת למנוע מהמשתתפים בפעילות להיכנס לעולם ההתמכרויות, ונותנת כלים להתמודדות מול אתגרי החיים, בפרט בגיל ההתבגרות.

בנוסף, המשתתפים בפעילויות המניעה מקבלים כלים להתמודדות רגשית ויכולת לבקש ולקבל עזרה.

בפעילויות המניעה שלנו משתתפים בכל שנה למעלה מ-30,000 משתתפים במגוון מוסדות, כגון תיכונים ובתי ספר, חיילים וקצינים, וכן צוותי הוראה וטיפול מכלל המגזרים באוכלוסייה הישראלית. הפעילויות מתקיימות בקהילת רטורנו בגבעת שמש, ויש גם אפשרות להזמנת סדנאות והרצאות לבתי הספר/תיכונים/ קהילה. לפרטים נוספים: מרכז מניעה.

מלבד זאת, בני משפחות של מכורים, או כאלו שחוששים שאחד מבני המשפחה שלהם מכור, מוזמנים לקבל פגישת ייעוץ אישית ודיסקרטית עם אנשי המקצוע של רטורנו.

אנחנו כאן בשבילכם…

retorno@retorno.org
טלפון:   0533773070
פקס: 02-999-8243

מלאו פרטיכם ונשוב בהקדם:

תרום לרטורנו

תרומה באמצעות פייפל
לדרכים נספות לתרום, הקלק כאן.

אנחנו כאן בשבילכם

התקשרו 053-3773070 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן