גמילה מהימורים

התמכרות להימורים? יש דרך לעצור את זה.

תכנית 'תפנית' של רטורנו

הדרך לגמילה מהימורים

תכנית 'תפנית' מתקיימת במסגרת האמבולטורית ב"מרכז מפגשים" ומתנהלת במערך המשלב ליווי פרטני, משפחתי וקבוצתי. התכנית מעניקה כלים משמעותיים המסייעים בהתמודדות מול ההתמכרות ובחזרה להתנהלות כלכלית תקינה ויציבה.

הייתי שם.

עם התשוקה לזכות בסכום גדול, עם העיסוק הבלתי פוסק שהחלום הזה מייצר, עם האובססיביות לנסות שוב ושוב עם כל סכום מזומן שיש לי ביד, עם רגשות האשמה והבושה המציקים לאורך כל הדרך, שבמקום לגרום להפסיק, גורמים לנסות שוב.
היום, אחרי הטיפול ב'תפנית' של רטורנו, אני מסודר כלכלית, שולט בהתמכרות לחלוטין ונהנה מרמת חיים גבוהה בזכות כל הכספים שהתפנו לי"

(אבי, 31)

מהי התמכרות להימורים?

התמכרות להימורים מתאפיינת במעגל של הימור בלתי נשלט, נטילת הלוואות גדולות, טיפוח השקעות לא יציבות ועיסוק אובססיבי באפשרויות זכיה מהירה. בתווך ניצבים רגשות אשמה, הרס עצמי, חרדה ובושה המזינים את ההתמכרות ומגבירים את הכמיהה לזכות.

איך מטפלים בהתמכרות להימורים?

קודם כל מתחילים לדבר באופן פתוח על המצב. לאחר מכן ניגשים לתהליך גמילה מקצועי שיתן מענה למצוקות שהובילו להתמכרות, ויאפשר עם סיומו חזרה לחיי משפחה ותעסוקה יציבים ומנוהלים ויציאה מוחלטת ממעגל החובות וההימורים.

בכדי לאפשר תהליך גמילה מקצועי במסגרת הקהילה – הוקמה תכנית 'תפנית' של רטורנו.

מהי בעצם
תכנית 'תפנית'?

תכנית 'תפנית' של רטורנו הוקמה במטרה לאפשר טיפול אמבולטורי מקצועי, במסגרת הקהילה, לריפוי מהתמכרות להימורים בדרך לחיי שגרה יציבים ותקינים.

מה כוללת התכנית?

מהו מרכז 'מפגשים'?

מרכז 'מפגשים', בו מתנהלת התכנית, הינו מרכז מוכר ומוערך בעולם הטיפול המקצועי ובעולם התורני. הצוות המטפל של מרכז מפגשים מקיים קשר רציף ומקצועי עם פסיכיאטרים בעלי שם, מאבחנים ורופאים, כמו גם עם רבנים ודמויות מפתח בציבור הדתי והחרדי.

בטח חשוב לכם לדעת

גברים או נשים (בקבוצות נפרדות) מהמגזר הדתי והחרדי, המתמודדים עם התמכרות להימורים או הסתבכות כלכלית תדירה הנגרמת מהשקעות מסוכנות חוזרות ונשנות.

הטיפול מסובסד ע"י הקרן לתביעות ייצוגיות ולכן הוא חינמי וללא עלות. (תשלום בסך 50 ₪ בחודש דמי רצינות)

בבית שמש, במרכז 'מפגשים' של רטורנו.

התכנית מבוססת על הבנה כי תהליך איכותי מתרחש דווקא תוך כדי התמודדות עם היומיום. במידת הצורך צוות המטפלים מפנה לאשפוז בקהילת רטורנו.

אנו רואים עדיפות בשילוב של טיפול קבוצתי ופרטני המסייע בפן החברתי – תפקודי כקבוצת תמיכה המניעה לחזרה בטוחה לחיים מנוהלים ויציבים.

צוות המרכז שומר על סודיות ודיסקרטיות מוחלטת של פרטי המטופלים. 

התכנית מובנית באופן הדרגתי ואיטי במטרה לייצר קרקע יציבה לשגרה מנוהלת ותקינה.
בהתאם לכך, עם סיום התכנית מוצאים את עצמם רוב המטופלים משולבים בתעסוקה איכותית, מנהלים חיי משפחה שלווים ויציבים, נקיים מחובות ועם שליטה עצמית חזקה למול דחפים חיצוניים.

מוכנים לפתוח דף חדש?

לעשות שינוי, זה אף פעם לא קל, ובייחוד כשמדובר בתהליך גמילה וריפוי.
אבל, דמיינו לרגע את החיים שאחרי, שלווים, מאוזנים, יציבים ומלאים באושר שלווה וסיפוק. נכון, הדרך לא קלה, אבל התמורה תהיה הרבה יותר ממשתלמת.

שלח לנו פנייה ומיד נחזור אליך עם כל הפרטים:

אנחנו כאן בשבילכם

התקשרו *9056 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן