חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצוות שלנו

הצוות שלנו

הרב איתן אקשטיין

מנכ"ל

הרב איתן אקשטיין הוא המייסד והמנכ"ל של עמותת 'רטורנו' לטיפול בהתמכרויות ואחד המומחים המובילים בעולם בתחום הטיפול בהתמכרויות. בנוסף להיותו עובד סוציאלי ומדריך רכיבה על סוסים, הרב אקשטיין מביא עמו ניסיון של למעלה מ-30 שנים בטיפול בהתמכרויות. יחד עם הרגישות שלו והבנה עמוקה ללבם של אנשים, הרב אקשטיין הוא הלב והנשמה של פרויקטים רבים ב'רטורנו'.


מר יצחק צולמן

מנהל אדמיניסטרטיבי

יצחק צולמן הוא המנהל האדמיניסטרטיבי של רטורנו. אחרי שרות צבאי של 25 שנה ושחרור בדרגת סגן אלוף, הקים ביחד עם הרב איתן אקשטיין את 'רטורנו' כמרכז טיפולי למכורים במקסיקו ולאחר מכן בישראל. בעל תואר בהיסטוריה כללית מאוניברסיטת תל אביב.


ניסים חשבון

מנהל אשפוזית אלון לגברים


שרה קלימי

 מנהלת אשפוזית 'אלה'

שרה קלימי היא פסיכוטרפיסטית הוליסטית. בעלת תואר ראשון בחינוך בדגש על חינוך מיוחד, ובוגרת קורס רכיבה מערבית מטעם מנהל הספורט. שרה בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בטיפול במכורים, עם התמחות בנערות בסיכון. היא סייעה בהקמת המחלקה האשפוזית של 'רטורנו' לנערות ונשים בסיכון, וכיום משמשת כמנהלת האשפוזית ברטורנו – ״אלה״.


אפרת מעיין

מנהלת "מרכז חיבורים" – המרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים ברטורנו

אפרת מעיין היא פסיכולוגית קלינית ומטפלת בעזרת בעלי חיים. אפרת עובדת ב'רטורנו' משנת 2010 כמטפלת בעזרת בעלי חיים, ומנהלת את "מרכז חיבורים" – המרכז להעצמה וטיפול בעזרת בעלי חיים, שהוקם בסיוע קק"ל טורונטו. בעלת ניסיון רב בטיפול בנוער ובוגרים בסיכון. מרצה במכללות האקדמאיות "דויד ילין" ו"אורנים" על טיפול בעזרת בעלי חיים, מנחת סדנאות ויועצת להקמת פינות חי טיפוליות.


טל אבירם

רכז מדריכים ורכז יישוג


ד"ר סבטלנה גאייר 

מנהלת רפואית באשפוזית 'אלה'

דוקטור סבטלנה גאייר היא מומחית בנרקולוגיה, בעלת ניסיון רב-שנים בטיפול במכורים, עם דגש על מכורים ומכורות עם רקע רגשי ופסיכולוגי מורכב.


אמיר גמליאלי

מנהל תפעול


ד"ר ברוך לבוק

פסיכיאטר

ד"ר ברוך לבוק הוא בעל תואר בפסיכיאטריה, ובעל תפקידים במספר עמדות מפתח במוסדות פסיכיאטריים בישראל וברוסיה. עבד במרפאה לבריאות הנפש בבית שמש, בבית החולים הפסיכיאטרי 'איתנים', במרכז לבריאות הנפש כפר שאול, במרכז לבריאות הנפש טלביה, ב'בית חם' ובבית החולים הדסה עין כרם.


ורדית וקנין

מנהלת מחלקת מניעה

ורדית צולמן וקנין מנהלת את מחלקת המניעה ב'רטורנו', עובדת בעמותה למעלה מ-20 שנים. למדה מינהל עסקים ותיירות, ולאחר מכן למדה פסיכולוגיה וחינוך.


עמרי לבני

מנהל החווה הטיפולית

עמרי לבני הוא מנכ"ל 'מרכז אופק' להכשרת מדריכים מטפלים, ומשמש כמנהל המקצועי של קורסי הרכיבה ב'רטורנו'. בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנים בעבודה עם סוסים במגוון תחומים וסגנונות רכיבה. מתמחה בהכשרת מדריכי רכיבה ורכיבה טיפולית למעלה מ-15 שנים.


אילה אלבאז

רכזת המרכז הטיפולי-אוניברסיטאי מטעם 'רטורנו'

אילה היא עובדת סוציאלית קלינית, העובדת ב'רטורנו' למעלה מעשור. בעבר ניהלה סניף של היחידה האמבולטורית של רטורנו בירושלים, שנתן מענה לבני משפחות של מכורים, וכיום אחראית על הדרכות והכשרות מקצועיות לצוות רטורנו. בנוסף, אילה היא מטפלת זוגית ומשפחתית, מטפלת בטראומה בשיטת EMDR  ודוקטורנטית במחלקה לקרימינולוגיה באוניברסיטת בר-אילן.
 
 

 

אלעד בורובסקי

מנהל קהילת הבוגרים, לבוגרים גם צעירים

אלעד בורובסקי הוא בעל תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, קורס התמכרויות בסיסי, הכשרה בראיון מוטיבציוני.


רותי פלאצ'י

מנהלת בית הספר של קהילת הנוער

לרותי פלאצ'י  B.A ותעודת הוראה.  


דר' ניימן

מנהל רפואי רטורנו


עו"ד שלומי סבג

 סמנכ"ל רטורנו ויועץ משפטי

עו"ד שלומי סבג הוא משפטן וחשבונאי בעל ניסיון רב שנים בתחום הפלילי והאזרחי.


נתנאל קוסקס

מנהל חוות הרכיבה על סוסים

נתנאל קוסקוס הוא מדריך רכיבה טיפולי ומערבי, מאמן ספורט רכיבתי ומאלף סוסים.


עדי עבאדי

מנהלת "מפגשים" – היחידה האמבולטורית 

עדי עבאדי שפירא היא בעלת תואר שני (MSW) בעבודה סוציאלית קלינית מהאוניברסיטה העברית. מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. מוסמכת שלב ב' ב-EMDR. בעלת ניסיון של למעלה מעשור עם התמחות בהתמכרויות ובתלות יתר.


מרים בולבין

מנהלת בית הספר של אישפוזית אלה


דר' אלי כץ

פסיכולוגית טיפולים ייחודיים

אנחנו כאן בשבילכם…

retorno@retorno.org

טלפון: 0533773070

פקס: 02-999-8243

מלאו פרטיכם ונשוב בהקדם:

תרום לרטורנו

תרומה באמצעות פייפל
לדרכים נספות לתרום, הקלק כאן.

אנחנו כאן בשבילכם

התקשרו 053-3773070 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן